Opravné sady na kožu
48.00€
Opravný set Leatherson v béžovom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, o..
48.00€
Opravný set Leatherson v bielom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, ob..
48.00€
Opravný set Leatherson v červenom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, ..
48.00€
Opravný set Leatherson v čiernom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, o..
48.00€
Opravný set Leatherson v hnedom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, ob..
48.00€
Opravný set Leatherson v krémovom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, ..
48.00€
Opravný set Leatherson v modrom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, ob..
48.00€
Opravný set Leatherson v šedom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, obl..
48.00€
Opravný set Leatherson v slonovinovom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džín..
48.00€
Opravný set Leatherson v tmavohnedom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džíns..
48.00€
Opravný set Leatherson v zelenom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy, o..
48.00€
Opravný set Leatherson v žltohnedom farebnom vyhotovení určený k oprave rôznych poškodení na koži, ako sú napríklad škrabance, oderky, farebné odtlačky od rôznych predmetov (džínsy..
Zobrazenie 1 až 12 zo 12 (1 stránok)