Šampóny a vosky
5.90€
Mafra Car Wash Shampoo umýva a voskuje v jednej operácii. Obsahuje prírodné vosky s vysokou priľnavosťou. Udržuje po dlhú dobu pôvodný vzhľad nového laku Vytvára na karosé..
8.90€
 Mafra CARLUX - ochranný a leštiaci vosk so zrkadlovým efektom. zmes superleštiacich voskov s jednoduchou a rýchlou aplikáciou vytvára na karosérii ochranný film..
6.00€
 Mafra DELUX - jemná brúsna pasta na karosériu. odstraňuje škrabance a zoxidovanú vrstvu zo všetkých druhov lakov leští a ochraňuje všetky chrómované časti j..
18.25€
Mafra Flash Bright Kit je výrobok špeciálne určený na čistenie, leštenie, obnovu a odstránenie drobných škrabancov, ľahkej oxidácie z chrómu, ocele, mosadze a zliatín.ľahko sa rozt..
3.20€
Mafra FLUX je koncentrovaný výrobok bez obsahu fosfátaov. Zaisťuje šetrné umývanie lakov všetkých druhov a farieb. Vynikajúca penivosť Príjemná vôňa jablka Skracuje ča..
8.90€
Mafra LAST TOUCH EXPRESS - skvelý a rýchly tekutý vosk. Chcete mať vaše auto vždy lesklé, čisté a chránené, bezpečným a rýchlym spôsobom? S LAST TOUCH EXPRESS  naozaj môž..
7.50€
Mafra Marley - umývacia rukavica. Rukavica z mikrovlákna, ideálna pre umývanie povrchov Vášho auta. Odstraňuje prach, bez toho, aby zanechávala nepríjemné škrabance. ..
8.30€
Mafra METAL CAR - ochranný a leštiaci vosk v spreji pre metalizované laky. zaisťuje veľmi jednoduché a časovo nenáročné použitie výrobok na báze vody, je funkčný i na..
9.00€
Mafra METALCREM - ochranný a vysoko leštiaci krém na metalické laky. obsahuje syntetické vosky s vysokou priľnavosťou vytvára dlhotrvajúci lesklý film stále použí..
11.00€
Prvá nano leštenka, ktorá sa používa ako šampón.NANOTECH zloženie6 týždňová ochranašpongia zdarma POLISH EXPRESS® je revolučná nanotech leštenka MA-FRA, ktorá sa používa ako š..
5.80€
Mafra SHAMPOO ATTIVO je šampón určený pre silné znečistenie s efektom poliš. Rozpúšťa odolné nečistoty a smog, ktoré sú zažraté do karosérie a nárazníkov.  Intenzívne umý..
5.76€
Superkoncentrovaný odmasťovací šampón Mafra Shampoo Power pre 30 umytí. Hlavné aktívne látky zaisťujú vysokú penivosť. Ľahko sa oplachuje, čo znižuje spotrebu vody. Po oplachu neza..
Zobrazenie 1 až 12 zo 13 (2 stránok)