Čistenie motorov,exteriéru
6.19€
Mafra DECAFLASH dokáže bez námahy rozpúšťať a odstraňovať aj tie najtvrdšie stopy po lepidle, dechte a asfalte z karosérie.  Jeho inovatívne zloženie neovplyvňuje ošetrované č..
4.99€
Mafra Faspoiler je sprej bohatý na ušľachtilé a výživné zložky na polymerickej báze, ktoré účinne leštia a ochraňujú vonkajšie plasty.na ošetrovaných častiach vytvára ochranný lesk..
20.40€
Mafra Headlight Restorer je sada určená k obnove zažltnutých a poškriabaných krytov svetlometov z polykarbonátu alebo akrylátu. ..
4.20€
Mafra Manibel  je čistiaca pasta na ruky s glycerínom. Odstraňuje do hĺbky všetky nečistoty ako mastnotu a olej. Veľkosť balenia - 1000ml. ..
7.00€
Mafra Resin Off  je odstraňovač škvŕn po živici, soli a smole. Zaisťuje vynikajúce výsledky bez poškodenia ošetrovaných plôch.  Učinný aj na stvrdnutú živicu. Veľkosť bal..
12.00€
Mafra SUPERMAFRASOL ľahko odstraňuje akýkoľvek typ nečistoty i silne zažranú. Zachováva si svoju vynikajúcu čistiacu schopnosť i v prípade použitia s tvrdou vodou. Univerzálne..
26.59€
Mafra Wash Self je penový prostriedok pre tlakové stroje ("wapky"), ktorý bez námahy odstráni aj najodolnejšiu špinu bez poškodenia ošetrených dielov. Ide o vysoko univerzálny prod..
Zobrazenie 1 až 7 zo 7 (1 stránok)