Čistenie interiéru
14.00€
Mafra CHARME NUTRIENT - výživný krém na kožené povrchy. prípravok s vysokou výživnou hodnotou, určený k obnoveniu pôvodného tónu a lesku kožených materiálov, vysušených..
12.00€
Mafra CHARME HYDRATING - hydratačné mlieko na kožu. hydratačné mlieko s účinkami zabraňujúcimi starnutiu obsahujúce emulgačné elementy, ktoré ochraňujú a zachovávajú pr..
12.60€
Mafra CHARME DETERGENT - čistiaca pena na kožu. obsahuje prírodné elementy rastlinného pôvodu, ktoré zisťujú odstránenie i veľmi húževnatých nečistôt z akéhokoľvek typu..
55.00€
Mafra CHARME Leather Care Kit - sada na komplexné ošetrenie kože. ideálne riešenie pre kompletnú starostlivosť o kožu v interiéry automobilu svojou atraktivit..
3.60€
Mafra WIPES SHINE - utierky na palubnú dosku. Lesklý efekt 20 utierok v balení Vytvára štít proti prachu. Dôkladné čistenie jediným pohybom. Nezanecháva mastný povla..
3.60€
Mafra WIPES SATIN - utierky na palubnú dosku. Matný efekt 20 utierok v balení Vytvára štít proti prachu. Dôkladné čistenie jediným pohybom. Ideálny pre hliníkové a d..
5.50€
Mafra SCIC GREEN- renovuje vnútorné plasty - sprej. čistí a dezinfikuje povrch v interiéri odstraňuje prach, roztoče a zápach z cigariet vďaka svojmu špeciáln..
5.50€
Mafra SCIC ORANGE - renovuje vnútorné plasty - sprej. renovuje a ochraňuje plastové diely má vysokú vyživovaciu schopnosť zabraňujúcu "stárnutiu" je antistati..
5.50€
Mafra SCIC BLUE - prípravok na palubné dosky - sprej. oživuje plasty so stredne lesklým a dlhodobým efektom povrchu navracia pôvodný vzhľad nevytvára mastný d..
6.30€
Mafra DIAMANT PLAST SATIN - kokpit sprej bez silikónu. prípravok novej koncepcie na ošetrenie vnútorných plastov novej generácie špeciálne zloženie bez obsahu sili..
6.30€
Mafra DIAMANT PLAST SHINE - kokpit sprej so silikónom. dosahuje vynikajúce oživujúce a ochranné výsledky na všetkých plastoch garantuje maximálny optický efekt, vý..
4.95€
Mafra DIAMANT PLAST FOUR - ochranné a regeneračné mlieko na vnútorné plasty. výrobok na báze polymérov a prírodných voskov s rýchlym a jednoduchým použítím vytvára..
Zobrazenie 1 až 12 zo 17 (2 stránok)