Aplikátory
3.59€
Mafra 1SHINE Esteri - mikrovláknová utierka špeciálne určená pre exteriér. Ideálna na leštenie a voskovanie karosérie.Rozmer: 30 x 30 cm..
3.59€
Mafra 1SHINE Interni - mikrovláknová utierka špeciálne určená pre interiér. Ideálna na čistenie vnútorných plastov, prístrojových dosiek.Rozmer: 30 x 30 cm..
29.90€
Mafra Clay Dark zbavuje karosérie od nečistôt. Eliminuje a vyhladzuje nečistoty, starý lak, vtáči trus, hmyz. Preparácia povrchu karosérie je dôležitá fáza pred leštením. Pravideln..
29.90€
Mafra Clay Light zbavuje karosérie od nečistôt. Eliminuje a vyhladzuje nečistoty, starý lak, vtáči trus, hmyz. Preparácia povrchu karosérie je dôležitá fáza pred leštením. Pravidel..
5.80€
Čistiaca rukavica do interiéru. Vhodná najmä na ošetrenie kožených povrchov...
7.90€
Čistiaca rukavica do exteriéru. Neprepúšťa vodu dovnútra rukavice...
7.50€
Mafra Marley - umývacia rukavica. Rukavica z mikrovlákna, ideálna pre umývanie povrchov Vášho auta. Odstraňuje prach, bez toho, aby zanechávala nepríjemné škrabance.&nbs..
7.18€
Syntetická, ultra absorbčná. Veľkosľkosť: 43x32cm...
4.80€
Čistiaca špongia Mafra s vysokým absorpčným účinkom. Mäkká strana je určená na umývanie, štruktúrovaná strana na silné znečistenie. Ergonomicky tvarovaná...
13.50€
Ultraabsorpčná mikrovláknová utierka vhodná na fázu sušenia vozidla. Nezanechava stopy po sušení. Veľká absorpčná kapacita (až do 3,5 násobku jej hmotnosti). Nezanecháva zvyšky na ..
13.70€
Miracle Dryer 400g - Mikrovláknová .Nová zázračná mikrovláknová utierka je 25% hrubšia ako predtým a teraz s hodvábnym lemom za rovnakú cenu. Mimoriadne veľká (92x62cm), savá a pre..
3.60€
Terry A 280g - Mikrovláknová utierka.Univerzálna utierka s dlhými mikrovláknami má široké využitie pri čistení povrchov v domácnosti, kancelárii, na čistenie okien, utieranie nábyt..
Zobrazenie 1 až 12 zo 15 (2 stránok)