Aplikátory
3.59€
Mafra 1SHINE Esteri - mikrovláknová utierka špeciálne určená pre exteriér. Ideálna na leštenie a voskovanie karosérie.Rozmer: 30 x 30 cm..
3.59€
Mafra 1SHINE Interni - mikrovláknová utierka špeciálne určená pre interiér. Ideálna na čistenie vnútorných plastov, prístrojových dosiek.Rozmer: 30 x 30 cm..
29.90€
Mafra Clay Dark zbavuje karosérie od nečistôt. Eliminuje a vyhladzuje nečistoty, starý lak, vtáči trus, hmyz. Preparácia povrchu karosérie je dôležitá fáza pred leštením. Pravideln..
29.90€
Mafra Clay Light zbavuje karosérie od nečistôt. Eliminuje a vyhladzuje nečistoty, starý lak, vtáči trus, hmyz. Preparácia povrchu karosérie je dôležitá fáza pred leštením. Pravidel..
5.80€
Čistiaca rukavica do interiéru. Vhodná najmä na ošetrenie kožených povrchov...
7.90€
Čistiaca rukavica do exteriéru. Neprepúšťa vodu dovnútra rukavice...
7.50€
Mafra Marley - umývacia rukavica. Rukavica z mikrovlákna, ideálna pre umývanie povrchov Vášho auta. Odstraňuje prach, bez toho, aby zanechávala nepríjemné škrabance. ..
7.18€
Syntetická, ultra absorbčná. Veľkosľkosť: 43x32cm...
4.80€
Čistiaca špongia Mafra s vysokým absorpčným účinkom. Mäkká strana je určená na umývanie, štruktúrovaná strana na silné znečistenie. Ergonomicky tvarovaná...
13.50€
Ultraabsorpčná mikrovláknová utierka vhodná na fázu sušenia vozidla. Nezanechava stopy po sušení. Veľká absorpčná kapacita (až do 3,5 násobku jej hmotnosti). Nezanecháva zvyšky na ..
21.49€
Obojstranná mikrovláknová utierka Mafra Panno Double Buffing je bez okrajov a bez švov pre väčšiu bezpečnosť pri jej používaní. Vďaka "technológii laserového strihu" môže byť použi..
10.90€
TOP leštenie s TOP utierkou Mafra Panno Top Buffing.ideálna na leštenie vďaka extrémnej mäkkostimikrovlákno bez okrajov pre bezpečné použitie, vďaka "technológii laserového st..
Zobrazenie 1 až 12 zo 17 (2 stránok)