Lak na kožu (Leatherson Leather Top Coat) - Polomatný

3.95€
    Leatherson
  • Výrobca: Leatherson
  • Kód produktu: LLTC-Semi-Matt
  • Dodacia doba: Skladom
  • Od predajcu môže byť vyžadovaná zálohová platba vo výške 30 - 100%

Dostupné možnosti

Popis

Leatherson Leather Top Coat je polyuretánový ochranný lak na vodnej báze bez škodlivých látok určený pre finálnu úpravu vzhľadu farbeného povrchu na koženom čalúnení a výrobkoch z kože. Vlastnosťou povrchového laku je takzv. uzatvorenie farbeného povrchu a zvýšenie jeho mechanickej odolnosti. Dá sa jednoducho aplikovať tupovaním špongiou, najlepšie však striekaním. Po zasušení je číry a nemení odtieň farby. 

Unikátnou vlastnosťou povrchových lakov Leatherson Top Coat je možnosť aplikácie aj na staršiu, farebne zachovalú kožu a tak zvýšit opäť jej odolnosť voči poškriabaniu. Agresívne a intenzívne čistenie časom odstraňuje výrobcom nanesenú polyuretánovu ochrannú vrstvu pigmentovaných usní, koža sa tak stáva menej odolná voči čistiacim prostriedkom, je menej odolná proti poškriabaniu, náchylnejšia na absorbovanie tekutín a farbív z oblečenia. V kombinácii s dvojzložkovým tužidlom
Top Coat Hardener maximalizujete povrchovú odolnosť a predĺžite životnosť koženého čalunenia.

Uvedená cena platí za objem 30ml. Väčšie množstvo povrchového laku si možete vybrať v dostupných možnostiach.

Leather Top Coat dodávame v nasledovných stupňoch lesku: Matný, Polomatný, Saténový, Lesklý. V prípade, že si chcete finálny vzhľad korigovať presne podľa pôvodnej kože, je potrebné zakúpenie lesklého a matného laku. Požadovaný vzhľad jednoducho dosiahnete zmenou pomerov matného a lesklého laku.

Tento produkt je určený pre profesionálne použitie.


Návod na použitie:
Aplikujte na kožu (najlepšie striekaním) minimálne 3 tenké vrstvy. Každá vrstva laku musí byť pred nanesním ďalšej usušená sušičom na vlasy. Dodržujte približne 20-30 minútový odstup nanášania medzi jednotlivými vrstvami.

Bezpečnostné pokyny:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprehĺtajte. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite veľkým množstvom teplej vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Ošetrenie rúk: po použití si opláchnite ruky mydlom a usušte.