Čistenie interiéru
12.60€
Mafra CHARME DETERGENT - čistiaca pena na kožu. obsahuje prírodné elementy rastlinného pôvodu, ktoré zisťujú odstránenie i veľmi húževnatých nečistôt z akéhokoľvek typu..
12.00€
Mafra CHARME HYDRATING - hydratačné mlieko na kožu. hydratačné mlieko s účinkami zabraňujúcimi starnutiu obsahujúce emulgačné elementy, ktoré ochraňujú a zachovávajú pr..
55.00€
Mafra CHARME Leather Care Kit - sada na komplexné ošetrenie kože. ideálne riešenie pre kompletnú starostlivosť o kožu v interiéry automobilu svojou atraktivit..
14.00€
Mafra CHARME NUTRIENT - výživný krém na kožené povrchy. prípravok s vysokou výživnou hodnotou, určený k obnoveniu pôvodného tónu a lesku kožených materiálov, vysušených..
9.90€
Mafra DIAMANT PLAST FOUR - ochranné a regeneračné mlieko na vnútorné plasty. výrobok na báze polymérov a prírodných voskov s rýchlym a jednoduchým použítím vytvára..
4.95€
Mafra DIAMANT PLAST FOUR - ochranné a regeneračné mlieko na vnútorné plasty. výrobok na báze polymérov a prírodných voskov s rýchlym a jednoduchým použítím vytvára..
6.30€
Mafra DIAMANT PLAST SATIN - kokpit sprej bez silikónu. prípravok novej koncepcie na ošetrenie vnútorných plastov novej generácie špeciálne zloženie bez obsahu sili..
6.30€
Mafra DIAMANT PLAST SHINE - kokpit sprej so silikónom. dosahuje vynikajúce oživujúce a ochranné výsledky na všetkých plastoch garantuje maximálny optický efekt, vý..
7.20€
 Mafra FLASH čistič poťahov v spreji. ideálny pre akýkoľvek druh tkaniny nenamáča ošetrovaný povrch aktívna pena jednoducho odstraňuje špinu z vlákien rý..
8.90€
 Mafra PLASTIC Care 3 in 1 vyčistí, oživí a chráni prístrojové dosky v jednom kroku. zlepšuje UV ochranu s obsahom včelieho vosku Plastové a gumenné diely auta:..
6.00€
 Mafra PULIMAX univerzálny čistič interiérov - rozprašovač. dokonale čistí plastové, kožené aj koženkové diely výborne rozpúšťa aj odolnú nečistotu a zbytky nikotí..
5.50€
Mafra SCIC BLUE - prípravok na palubné dosky - sprej. oživuje plasty so stredne lesklým a dlhodobým efektom povrchu navracia pôvodný vzhľad nevytvára mastný d..
Zobrazenie 1 až 12 zo 17 (2 stránok)